Recurly (7.x-2.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Default currency
oc: Devisa per defaut

en: Date
oc: Data

en: None
oc: Pas cap

en: Number
oc: Nombre

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Active
oc: Actiu

en: Selected
oc: Seleccionat

en: Amount
oc: Montant

en: State
oc: Estat

en: Company
oc: Societat

en: Public Key
oc: Clau publica

en: Expiration Date
oc: Data d'expiracion

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: City
oc: Vila

en: Full
oc: Complet

en: Paid
oc: Pagat

en: Subtotal
oc: Sostotal

en: Select
oc: Seleccionar

en: Postal Code
oc: Còde Postal

en: Services
oc: Servicis
