Recurly (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: subscribe
be: падпісацца

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Active
be: Актыўна

en: Selected
be: Выбраны

en: Expired
be: Выбег тэрмін

en: Select
be: Выбраць
