Recurly (7.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Date
kk: Датасы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: Active
kk: Белсенді

en: Selected
kk: Тандалған
