Recurly (7.x-3.0-alpha1) - en to es translation catalogue (62 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: subscribe
es: suscribirse

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Default currency
es: Moneda predeterminada

en: Date
es: Fecha

en: None
es: Ninguno

en: Number
es: Número

en: Country
es: País

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: edit
es: editar

en: Update
es: Actualizar

en: Updated
es: Actualizado

en: Email
es: Correo electrónico

en: Active
es: Activo

en: Selected
es: Seleccionado

en: Card Number
es: Número de tarjeta

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: Price
es: Precio

en: Amount
es: Cantidad

en: State
es: Estado

en: Invoice
es: Factura

en: Invoices
es: Facturas

en: Payments
es: Pagos

en: Company
es: Empresa

en: Public Key
es: Clave pública

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Expiration Date
es: Fecha de vencimiento

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: City
es: Ciudad

en: Phone number
es: Número de teléfono

en: Full
es: Completo

en: Paid
es: Pagado

en: Zip code
es: Código postal

en: Expired
es: Caducado

en: Immediately
es: Inmediatamente

en: Address Line 1
es: Dirección línea 1

en: Address Line 2
es: Dirección línea 2

en: Failed
es: Falló

en: Purchase
es: Compra

en: Live
es: En producción

en: Select
es: Seleccionar

en: Subscription
es: Suscripción

en: Postal Code
es: Código postal

en: Services
es: Servicios

en: List subscriptions
es: Listar suscripciones

en: Sign up
es: Registrarse

en: Signup
es: Registro

en: CVV
es: Código de seguridad de la tarjeta

en: Coupon code
es: Código del cupón

en: Address line 1
es: Dirección línea 1

en: Address line 2
es: Dirección línea 2

en: Coupon Code
es: Código del cupón

en: Reactivate
es: Reactivar

en: Successful payment
es: Pago exitoso

en: Failed payment
es: Falló el pago

en: Invoice PDF
es: Factura en PDF
