Recurly (7.x-3.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Username
sv: Användarnamn

en: subscribe
sv: prenumerera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Default currency
sv: Förvald valuta

en: Date
sv: Datum

en: None
sv: Ingen

en: Number
sv: Tal

en: Country
sv: Land

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Total
sv: Totalt

en: Email
sv: E-post

en: Active
sv: Aktiv

en: Selected
sv: Vald

en: Card Number
sv: Kortnummer

en: Start Date
sv: Startdatum

en: Price
sv: Pris

en: Amount
sv: Belopp

en: State
sv: Läge

en: Invoice
sv: Faktura

en: Invoices
sv: Fakturor

en: Payments
sv: Betalningar

en: Company
sv: Företag

en: Public Key
sv: Offentlig nyckel

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: City
sv: Stad

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Full
sv: Fullständig

en: Paid
sv: Betald

en: Immediately
sv: Direkt

en: Subtotal
sv: Delsumma

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Purchase
sv: Köp

en: Select
sv: Välj

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: Subdomain
sv: Subdomän

en: Postal Code
sv: Postnummer

en: Services
sv: Tjänster

en: Sign up
sv: Anmäl

en: Signup
sv: Anmälan

en: VAT Number
sv: Momsregistreringsnummer

en: Reactivate
sv: Återaktivera
