Recurly (7.x-3.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Date
ta: திகதி

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Selected
ta: தெரிவு செய்யப்பட்டது
