Recurly (7.x-3.0-beta1) - en to tr translation catalogue (48 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: subscribe
tr: abone ol

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Default currency
tr: Varsayılan Para Birimi

en: Date
tr: Tarih

en: None
tr: Hiçbiri

en: Number
tr: Sayı

en: Country
tr: Ülke

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: edit
tr: düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Total
tr: Toplam

en: Email
tr: E-posta

en: Active
tr: Etkin

en: Selected
tr: Seçili

en: Card Number
tr: Kart Numarası

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Price
tr: Fiyat

en: Amount
tr: Miktar

en: State
tr: Durum

en: Invoice
tr: Fatura

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Company
tr: Şirket

en: Public Key
tr: Ortak Anahtar

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: City
tr: Şehir

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Full
tr: Tam

en: Expired
tr: Süresi dolmuş

en: Immediately
tr: Anında

en: Address Line 1
tr: adres satırı 1

en: Address Line 2
tr: adres satırı 2

en: Subtotal
tr: Ara toplam

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Live
tr: Live (canlı)

en: Select
tr: Seç

en: Postal Code
tr: Posta Kodu

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Sign up
tr: Kaydol

en: Reactivate
tr: Canlandır
