Recurly (7.x-3.0-rc1) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: Total
sr: Укупно

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Year
sr: Година

en: Month
sr: Месец

en: Price
sr: Цена

en: State
sr: Статус

en: Subtotal
sr: Међузбир

en: Payment information
sr: Информације за плаћање

en: Coupon code
sr: Купон код
