Recurly (7.x-3.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: subscribe
bs: pretplati se

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Active
bs: Aktivan

en: Year
bs: Godina

en: Selected
bs: Odabrano

en: Month
bs: Mjesec

en: First name
bs: Ime

en: Immediately
bs: Odmah
