Recurly (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Default currency
el: Προεπιλεγμένη ισοτιμία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: Country
el: Χώρα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Active
el: Ενεργό

en: Year
el: Έτος

en: Selected
el: Επιλεγμένο

en: Card Number
el: Αριθμός κάρτας

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Month
el: Μήνας

en: Price
el: Tιμή

en: Account not found
el: Ο λογαριασμός δεν βρέθηκε

en: Amount
el: Ποσό

en: State
el: Κατάσταση

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoices
el: Τιμολόγια

en: Payments
el: Πληρωμές

en: Company
el: Εταιρία

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: City
el: Πόλη

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Full
el: Πλήρες

en: Subtotal
el: Υποσύνολο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Select
el: Επιλογή

en: List subscriptions
el: Λίστα συνδρομών

en: Order total:
el: Σύνολο παραγγελίας:

en: Subtotal:
el: Υποσύνολο:

en: Expiration Year
el: Έτος λήξης

en: Reactivate
el: Επανενεργοποίηση
