Recurly (7.x-3.0-rc1) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: subscribe
pl: subskrybuj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Default currency
pl: Domyślna waluta

en: Date
pl: Data

en: None
pl: Brak

en: Number
pl: Liczba

en: Country
pl: Państwo

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Total
pl: Razem

en: Active
pl: Aktywne

en: Year
pl: Rok

en: Selected
pl: Wybrany

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: Month
pl: Miesiąc

en: Price
pl: Cena

en: Amount
pl: Ilość

en: State
pl: Stan

en: Invoices
pl: Faktury

en: Payments
pl: Płatności

en: Company
pl: Firma

en: Public Key
pl: Klucz publiczny

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Expiration Date
pl: Termin wygaśnięcia

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: City
pl: Miasto

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Full
pl: Pełny

en: Paid
pl: Zapłacono

en: Account status
pl: Status konta

en: Zip code
pl: Kod pocztowy

en: Expired
pl: Przedawnione

en: Immediately
pl: Natychmiast

en: Subtotal
pl: Podsuma

en: Failed
pl: Niepowodzenie

en: Select
pl: Wybierz

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Subdomain
pl: Subdomena

en: Postal Code
pl: Kod pocztowy

en: Services
pl: Serwisy

en: List subscriptions
pl: Lista subskrybentów

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Signup
pl: Rejestracja

en: Order total:
pl: Suma zamówienia:

en: Subtotal:
pl: Podsuma:

en: Expiration Year
pl: Rok utraty ważności

en: Payment information
pl: Informacje o płatności

en: Coupon code
pl: Kod kuponu

en: Coupon Code
pl: Kod kuponu

en: Reactivate
pl: Reaktywuj
