Red Theme (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Secondary menu
hr: Sekundarni izbornik

en: Footer first column
hr: Prvi stupac podnožja

en: Footer second column
hr: Drugi stupac podnožja

en: Footer third column
hr: Treći stupac podnožja

en: Footer fourth column
hr: Četvrti stupac podnožja

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac

en: Triptych first
hr: Triptih prvi

en: Triptych middle
hr: Triptih sredina

en: Triptych last
hr: Triptih zadnji
