Red Theme (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Centered
kn: ಮಧ್ಯಸ್ಥಿತ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
