Red Theme (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Use Icons
ru: Использовать иконки

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Centered
ru: По центру

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Red
ru: Красный

en: Featured
ru: Популярное

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Footer first column
ru: Подвал первая колонка

en: Footer second column
ru: Подвал вторая колонка

en: Footer third column
ru: Подвал третья колонка

en: Footer fourth column
ru: Подвал четвертая колонка

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: Triptych first
ru: Первый триптих

en: Triptych middle
ru: Триптих в середине

en: Triptych last
ru: Последний триптих
