Red Theme (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Help
te: సహాయం

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
