Red Theme (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Centered
hu: Középrezárt

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Show Breadcrumbs
hu: Morzsák megjelenítése

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Red
hu: Vörös

en: Use Themed Logo
hu: Smink logó használata

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Footer second column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Footer third column
hu: Lábléc harmadik oszlopa

en: Footer fourth column
hu: Lábléc negyedik oszlopa

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Triptych first
hu: Első harmad

en: Triptych middle
hu: Középső harmad

en: Triptych last
hu: Utolsó harmad

en: Red and Black
hu: Vörös és fekete
