Red Theme (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Centered
ro: Centrat

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Red
ro: Roșu

en: Featured
ro: Recomandat

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Highlighted
ro: Evidențiat
