Red Theme (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Red
et: Punane

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba

en: Triptych first
et: Kolmiku esimene tulp

en: Triptych middle
et: Kolmiku keskmine tulp

en: Triptych last
et: Kolmiku viimane tulp
