RedHen CRM (7.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (17 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: more
ht: plis

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
