RedHen CRM (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: more
ps: نور

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Active
ps: فعال

en: Comment
ps: تبصره

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Change
ps: بدلون

en: Are you sure you want to delete %label?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %label؟

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
