RedHen CRM (7.x-1.0-alpha2) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Archive
se: Vuorká

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon
