RedHen CRM (7.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: First Name
ga: Ainm

en: Last Name
ga: Sloinne

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Sort By
ga: Sórtáil de réir
