RedHen CRM (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: more
ka: მეტი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: error
ka: შეცდომა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: action
ka: ოპერაცია

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Sent email to %recipient
ka: წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: Unable to send email to %recipient
ka: შეუძლებელია წერილის გაგზავნა %recipient-თან

en: The subject of the message.
ka: შეტყობინების სათაური.

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Active
ka: აქტიური

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Score
ka: ქულა

en: Load
ka: ჩატვირთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი

en: Change
ka: შეცვლა

en: - All -
ka: - ყველა -
