RedHen CRM (7.x-1.0-alpha3) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Enabled
os: Иу у

en: error
os: рæдыд

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй
