RedHen CRM (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Private
sk: Súkromné

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: more
sk: viac

en: Enabled
sk: Povolené

en: error
sk: chyba

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Message
sk: Správa

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: action
sk: akcia

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Sent email to %recipient
sk: Poslať e-mail na adresu %recipient

en: Unable to send email to %recipient
sk: Nedá sa poslať e-mail na adresu %recipient

en: The subject of the message.
sk: Predmet správy.

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Active
sk: Aktívny

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Comment
sk: Komentár

en: Score
sk: Skóre

en: Load
sk: Načítať

en: Address
sk: Adresa

en: State
sk: Stav

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Note
sk: Poznámka

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Filters
sk: Filtre

en: Defaults
sk: Predvolené

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Change
sk: Zmeniť

en: Are you sure you want to delete %label?
sk: Naozaj chcete odstrániť %label?

en: %label has been deleted.
sk: %label bol odstránený.

en: %title has been deleted.
sk: Uzol %title bol odstránený.

en: Webform
sk: Webformulár

en: Group settings
sk: Nastavenia skupiny

en: Apply
sk: Použiť

en: Organization
sk: Firma

en: Offset
sk: Ofset

en: deleted
sk: odstranená

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Registration
sk: Registrácia

en: Primary
sk: Primárny

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Drupal user
sk: Používateľ Drupalu

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Provide a simple link to the node.
sk: Poskytuje jednoduchý odkaz na uzol.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Sort By
sk: Triediť podľa

en: Asc
sk: Vzostupne
