RedHen CRM (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: action
my: လုပ်ဆောင်ချက်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Address
my: လိပ်စာ
