RedHen CRM (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (61 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Private
he: פרטי

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: error
he: שגיאות

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Archive
he: ארכיון

en: Teaser
he: תקציר

en: Notes
he: הערות

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: action
he: פעולה

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Created
he: נוצר

en: Sent email to %recipient
he: נשלח דואר לנמען %recipient

en: Unable to send email to %recipient
he: אין אפשרות לשלוח דואר אלקטרוני ל%recipient

en: The subject of the message.
he: נושא ההודעה.

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Active
he: פעיל

en: Contacts
he: אנשי קשר

en: Comment
he: תגובה

en: Score
he: ניקוד

en: N/A
he: -ללא-

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Note
he: הערות

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Filters
he: מסננים

en: Labels
he: תוויות

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Change
he: חשב

en: Source
he: מקור

en: Activity
he: פעילות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Group settings
he: הגדרות קבוצה

en: Apply
he: החל

en: Unlink
he: הסרת קישור

en: Organization
he: ארגון

en: Primary
he: ראשי

en: Connections
he: חיבורים

en: Bulk
he: צבר
