RedHen CRM (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (22 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ
