RedHen CRM (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (28 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: %title has been deleted.
dz: %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
