RedHen CRM (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: edit
ky: түзөт
