RedHen CRM (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (62 entries)

en: Body
oc: Còs

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Private
oc: Privat

en: Group
oc: Grop

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Default
oc: Per defaut

en: Summary
oc: Resumit

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Notes
oc: Nòtas

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: User
oc: Utilizaire

en: action
oc: accion

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Sent email to %recipient
oc: Corrièr electronic mandat a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
oc: Impossible de mandar un corrièr electronic a %recipient

en: The subject of the message.
oc: Lo subjècte del messatge.

en: Are you sure you want to delete %title?
oc: Sètz segur que volètz suprimir %title ?

en: Active
oc: Actiu

en: Score
oc: Marca

en: Load
oc: Cargar

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Filters
oc: Filtres

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Full name
oc: Nom complet

en: Change
oc: Modificar

en: Source
oc: Font

en: Activity
oc: Activitat

en: Entity
oc: Entitat

en: %title has been deleted.
oc: %title es estat suprimit.

en: Apply
oc: Aplicar

en: Organizations
oc: Organisations

en: Primary
oc: Primaire

en: Create new
oc: Crear novèl

en: Render
oc: Rendu

en: Archived
oc: Archivat

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
oc: Lo messatge que s'ha d'enviar. Podètz incloure comodins coma [node :title], [user :name] e [comment :body] per representar donadas que seran diferents cada còp que s'enviï lo messatge. No totes los comodins son disponibles en totes los contèxtes.
