RedHen CRM (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (42 entries)

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Group
km: ក្រុម

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: error
km: កំហុស

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: action
km: សកម្មភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Sent email to %recipient
km: ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient

en: Unable to send email to %recipient
km: មិនអាច​ផ្ញើ​អ៊ីមែល​ទៅ %recipient បានទេ

en: The subject of the message.
km: ប្រធាន​បទ​សារ ។

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Active
km: សកម្ម

en: N/A
km: គ្មាន

en: Filters
km: តម្រង

en: %title has been deleted.
km: %title ត្រូវ​បាន​លុប​ ។

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
km: សារ​ដែល​គួរ​តែ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ ។ អ្នក​អាច​រួម​បញ្ចូល​កន្លែង​ដាក់​ដូច​ជា​ [node:title], [user:name] និង​ [comment:body] ​ដើម្បី​បង្ហាញ​ទិន្នន័យ​ ដែល​នឹង​ជា​ពេល​វេលា​ខុស​គ្នា​ដែល​សារ​នីមួយ​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ ។ ចំណាំ​ថា​មិន​មែន​កន្លែង​ដាក់​ទាំង​អស់​សុទ្ធ​តែ​មាន​​នៅ​ក្នុង​បរិបទ​ទាំង​អស់​ទេ ។
