RedHen CRM (7.x-1.1) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Are you sure you want to delete %title?
lo: ທ່ານແນ່ໃຈແລ້ວບໍທີ່ຈະລຶບ %title?

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
