RedHen CRM (7.x-1.10) - en to et translation catalogue (83 entries)

en: Body
et: Sisu

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Private
et: Privaatne

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Email settings
et: E-posti seaded

en: Enabled
et: Lubatud

en: error
et: veateade

en: Content types
et: Sisutüübid

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Archive
et: Arhiiv

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: User
et: Kasutaja

en: action
et: toiming

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Sent email to %recipient
et: Saada e-mail %recipient aadressil

en: Unable to send email to %recipient
et: Aadressile %recipient ei ole võimalik e-posti saata

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Active
et: Aktiivne

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Score
et: Tulemus

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: N/A
et: Puudub

en: Load
et: Laadi

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Inactive
et: Passiivne

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Filters
et: Filtrid

en: Labels
et: Sildid

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Full name
et: Täisnimi

en: Change
et: Muutmine

en: Source
et: Allikas

en: Activity
et: Tegevus

en: Entity
et: Olem

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: Revision
et: Redaktsioon

en: %title has been deleted.
et: %title on kustutatud.

en: Webform
et: Veebivorm

en: Group settings
et: Grupi seaded

en: Apply
et: Rakenda

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Devel
et: Arendus

en: deleted
et: kustutatud

en: Drupal user
et: Drupali kasutaja

en: contact
et: kontakt

en: Structure
et: Struktuur

en: Render
et: Renderdatud

en: Archived
et: Arhiveeritud

en: Connections
et: Ühendused

en: -- Select --
et: -- Vali --

en: Master
et: Peamine
