RedHen CRM (7.x-1.10) - en to lt translation catalogue (73 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Private
lt: Privatus

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: error
lt: klaida

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Archive
lt: Archyvas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: action
lt: veiksmas

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Active
lt: Aktyvus

en: Revisions
lt: Versijos

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: N/A
lt: N/D

en: Merge
lt: Sujungti

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Filters
lt: Filtrai

en: Labels
lt: Žymės

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Change
lt: Keisti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Entity
lt: Esybė

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: Revision
lt: Versija

en: %title has been deleted.
lt: %title papašalintas.

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: deleted
lt: pašalinta

en: Drupal user
lt: Drupal naudotojas

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Structure
lt: Struktūra

en: Archived
lt: Suarchyvuota
