RedHen CRM (7.x-1.10) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: contact
mk: контакт
