RedHen CRM (7.x-1.11) - en to am translation catalogue (31 entries)

en: Body
am: አካል

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Enabled
am: ንቁ

en: error
am: ስህተት

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: view
am: ትይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Source
am: ምንጭ
