RedHen CRM (7.x-1.11) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: error
hy: սխալ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: User
hy: Օգտագործող

en: action
hy: գործողություն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Sent email to %recipient
hy: Ուղարկված նամակ  %recipient -ին

en: Unable to send email to %recipient
hy: Հնարավոր չէ ուղարկել էլ-նամակ հետևյալ հասցեին. %recipient

en: The subject of the message.
hy: Հաղորդագրության թեման։

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Source
hy: Աղբյուր

en: @label
hy: @label (@column)

en: Structure
hy: Կառուցվածք
