RedHen CRM (7.x-1.11) - en to pl translation catalogue (338 entries)

en: Body
pl: Treść

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Private
pl: Prywatne

en: Group
pl: Grupa

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Enabled
pl: Włączone

en: error
pl: błąd

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Teaser
pl: Skrót

en: Notes
pl: Notatki

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: action
pl: akcja

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: Sent email to %recipient
pl: Wysłano e-mail do %recipient

en: Unable to send email to %recipient
pl: Wysłanie wiadomości e-mail do adresata %recipient jest niemożliwe.

en: The subject of the message.
pl: Temat wiadomości.

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Active
pl: Aktywne

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Score
pl: Wynik

en: Revisions
pl: Wersje

en: Message text
pl: Tekst wiadomości

en: N/A
pl: niedostępne

en: Merge
pl: Połącz

en: Load
pl: Wczytaj

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Note
pl: Notatka

en: Add Note
pl: Dodaj notatkę

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Filters
pl: Filtry

en: Labels
pl: Etykiety

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Change
pl: Zmień

en: Source
pl: Źródło

en: Activity
pl: Aktywność

en: Entity
pl: Encja

en: Are you sure you want to delete %label?
pl: Czy na pewno usunąć %label?

en: %label has been deleted.
pl: %label zostało usunięte.

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Revisions for %title
pl: Wersje dla %title

en: !date by !username
pl: !date przez !username

en: Revision
pl: Wersja

en: %title has been deleted.
pl: %title został usunięty.

en: Webform
pl: Formularz

en: Group settings
pl: Ustawienia grupy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Unlink
pl: Usuń odnośnik

en: Skip
pl: Pomiń

en: Organization
pl: Organizacja

en: deleted
pl: usunięte

en: Contact name
pl: Nazwa kontaktu

en: Contact name.
pl: Nazwa kontaktu.

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Organization Name
pl: Nazwa organizacji

en: Primary
pl: Główny

en: Additional Settings
pl: Ustawienia dodatkowe

en: Relation
pl: Relacja

en: Create new
pl: Utwórz nowy

en: Drupal user
pl: Użytkownik Drupala

en: contact
pl: kontakt

en: Connection type
pl: Typ połączenia

en: Connection
pl: Połączenie

en: Structure
pl: Struktura

en: Render
pl: Renderowanie

en: Archived
pl: Zarchiwizowane

en: No value
pl: Brak wartości

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
pl: Wysyłana wiadomość. Można w niej korzystać z wzorców takich jak [node:title], [user:name], i [comment:body] aby umieścić w wiadomości tekst zmieniający się za każdym razem. Nie wszystkie wzorce będą dostępne w każdym kontekście.

en: Hold
pl: Wstrzymaj

en: Contact type
pl: Typ kontaktu

en: Connections
pl: Połączenia

en: Add Connection
pl: Dodaj połączenie

en: Primary email
pl: Główny adres e-mail

en: Organization name
pl: Nazwa organizacji

en: Drupal User
pl: Użytkownik Drupala

en: Bulk
pl: Masowe

en: This is the text of all messages of this type.
pl: To jest treść wszystkich wiadomości tego typu.

en: Host entity
pl: Encja nadrzędna

en: Save connection
pl: Zapisz połączenie

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Master
pl: Główny

en: Existing
pl: Istniejące

en: Email field
pl: Pole email

en: Registrations
pl: Rejestracje

en: Add a new contact.
pl: Dodaj nowy kontakt.

en: Save Note
pl: Zapisz notatkę

en: There are no entities matching "%value"
pl: Brak encji pasujących do "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
pl: Wiele encji nazwane jest %value. Określ, o którą chodzi dodając id w nawiasach w taki sposób "@value (@id)"

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
pl: Wiele encji pasuje do tego odwołania; "%multiple"

en: Administer RedHen
pl: Administruj RedHen

en: Perform administration tasks for my redhen.
pl: Wykonuj zadania administracyjne dla mojego redhen.

en: Access RedHen
pl: Dostęp do RedHen

en: Access RedHen CRM.
pl: Dostęp do RedHen CRM.

en: CRM Dashboard
pl: Pulpit CRM

en: RedHen CRM Dashboard
pl: Pulpit RedHen CRM

en: Administer RedHen CRM items, such as contacts, organizations, memberships, etc.
pl: Administruj elementami RedHen CRM takimi jak kontakty, organizacje, przynależności itd.

en: Configure RedHen CRM.
pl: Konfiguruj RedHen CRM.

en: Defines basic functionality common to all parts of the RedHen CRM.
pl: Definiuje podstawowe funkcje wspólne dla wszystkich elmentów RedHen CRM.

en: View, manage, and search contacts.
pl: Przeglądaj, zarządzaj i wyszukuj kontakty.

en: View, manage, and search organizations.
pl: Przeglądaj, zarządzaj i wyszukuj organizacje.

en: View, manage, and search memberships.
pl: Przeglądaj, zarządzaj i wyszukuj przynależności.

en: Define bundles and manage fields for RedHen entities.
pl: Definiuj pakiety i zarządzaj polami encji RedHen.

en: RedHen configuration and settings.
pl: Konfiguracja i ustawienia RedHen.

en: RedHen CRM settings.
pl: Ustawienia RedHen CRM.

en: -- Any --
pl: -- Dowolne --

en: @type types
pl: typy @type

en: Retrieving fields for this @entity_type type.
pl: Pobieranie pól dla typu @entity_type.

en: Filter by %bundle specific fields
pl: Filtruj według określonych pól %bundle

en: There are no additional fields for %bundle.
pl: Brak dodatkowych pól dla %bundle.

en: Full contact
pl: Pełny kontakt

en: Administer RedHen Contacts
pl: Administruj kontaktami RedHen

en: Perform administration tasks for RedHen Contacts.
pl: Wykonuj zadania administracyjne dla kontaktów RedHen.

en: Manage RedHen Contacts
pl: Zarządzaj kontaktami RedHen

en: Create, update or delete RedHen Contacts.
pl: Dodawanie, aktualizowanie i usuwanie kontaktów RedHen.

en: Access Redhen Contacts
pl: Dostęp do kontaktów RedHen

en: Contact state
pl: Stan kontaktu

en: You have not created any contact types yet. Go to the <a href="@create-contact">contact type creation page</a> to add a new contact type.
pl: Nie stworzyłeś jeszcze żadnych typów kontaktów. Przejdź na <a href="@create-contact">stronę dodawania typu kontaktu</a>, aby dodać nowy typ kontaktu.

en: Connect users to Redhen contacts
pl: Połącz użytkowników z kontaktami RedHen

en: If checked, Redhen will attempt to connect Drupal users to Redhen contacts by matching email addresses when a contact is updated.
pl: Jeżeli zaznaczone, RedHen będzie próbował połączyć użytkowników Drupala z kontaktami RedHen na podstawie pasujących adresów e-mail w trakcie aktualizacji kontaktu.

en: View RedHen CRM contacts.
pl: Przeglądaj kontakty RedHen CRM.

en: Add a contact
pl: Dodaj kontakt

en: Defines the base contact entity and features.
pl: Definiuje podstawowe funkcjonalności i encję kontaktu.

en: Engagement Score
pl: Punktacja zaangażowania

en: The date the contact was created.
pl: Data utworzenia kontaktu.

en: The date the contact was updated.
pl: Data aktualizacji kontaktu.

en: The author of the contact record.
pl: Autor wpisu kontaktu.

en: Save contact
pl: Zapisz kontakt

en: Contact %name saved.
pl: Zapisano kontakt %name.

en: Deleting this contact cannot be undone.
pl: Usunięcie tego kontaktu nie może być cofnięte.

en: Are you sure you want to archive %label?
pl: Czy na pewno zarchiwizować %label?

en: %label has been archived.
pl: Zarchiwizowano %label.

en: %label was not archived.
pl: Nie zarchiwizowano %label.

en: !user is currently linked with %contact.
pl: Użytkownik !user jest obecnie połączony z kontaktem %contact.

en: Link a Drupal user
pl: Połącz użytkownika Drupala

en: Choose existing
pl: Wybierz istniejące

en: Link a new or existing Drupal user to this contact
pl: Połącz nowego lub istniejącego użytkownika Drupala z tym kontaktem.

en: Start typing to select a Drupal user to link to this contact.
pl: Zacznij pisać, aby wybrać użytkownika Drupala do połączenia z tym kontaktem.

en: A match has been found for user %name by matching on the contact email address. It can be overriden by entering a different value.
pl: Znaleziono pasującego użytkownika %name na podstawie adresu e-mail kontaktu. Można nadpisać go podając inną wartość.

en: Link user
pl: Połącz użytkownika

en: The Drupal user %name has been %action from this contact.
pl: Użytkownik Drupala %name został %action z tego kontaktu.

en: unlinked
pl: odłączony

en: Drupal user %name is already associated with a contact.
pl: Użytkownik Drupala %name jest już powiązany z kontaktem.

en: Drupal user %name has been unlinked from this contact to prevent it from being reconnected.
pl: Użytkownik Drupala %name został odłączony od tego kontaktu, aby zapobiec przełączeniu.

en: Drupal user %name has been linked to contact %contact.
pl: Użytkownik Drupala %name został powiązany z kontaktem %contact.

en: Unable to link Drupal user %name to contact %contact.
pl: Nie udało się powiązać użytkownika Drupala %name z kontaktem %contact.

en: Deleted contact %title.
pl: Usunięto kontakt %title.

en: The human-readable name of this contact type.
pl: Nazwa wyświetlana dla tego typu kontaktu.

en: A unique machine-readable name for this contact type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa dla tego typu kontaktu. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i znak podkreślenia.

en: Save contact type
pl: Zapisz typ kontaktu

en: Delete contact type
pl: Usuń typ kontaktu

en: Engagement
pl: Zaangażowanie

en: Score webform engagement
pl: Punktacja za zaangażowanie w formularz.

en: The webform submission to be scored. <em>Note: At this time scoring of anonymous webform submissions is not supported.</em>
pl: Wypełniony formularz do punktacji. <em>Uwaga: w tej chwili nie jest wspierane punktowanie anonimowo nadesłanych formularzy.</em>

en: Scored webform submission
pl: Punktowany formularz

en: Engagements
pl: Zaangażowanie

en: Full engagement
pl: Pełne zaangażowanie

en: Engagement Scores
pl: Punktacja zaangażowania

en: Sorry, there are no engagements that match your criteria.
pl: Przepraszamy, brak zaangażowania spełniającego twoje kryteria.

en: Administer Redhen Engagements
pl: Administruj zaangażowaniami RedHen

en: Manage Redhen Engagement scores.
pl: Zarządzaj punktacjami zaangażowania RedHen.

en: The selected engagement score, if any, will be applied to the contact when creating this note.
pl: Wybrana punktacja zaangażowanie, jeżeli jakaś jest, będzie zastosowana do kontaktu w trakcie tworzenia tej notatki.

en: Created when saving note @note
pl: Utworzono podczas zapisywania notatki @note

en: The human-readable name of this engagement score.
pl: Wyświetlana nazwa tej punktacji zaangażowania.

en: A unique machine-readable name for this engagement score. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna, systemowa nazwa dla tej punktacji zaangażowania. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i znak podkreślenia.

en: The numeric value of this score.
pl: Wartość numeryczna tej punktacji.

en: Save Engagement Score
pl: Zapisz punktację zaangażowania

en: The date the note was created.
pl: Data utworzenia notatki

en: The author of the note.
pl: Autor tej notatki.

en: RedHen Email
pl: E-mail RedHen

en: This field allows you to store multiple email values with labels
pl: To pole umożliwia przechowywanie wielu adresów e-mail wraz z etykietami

en: The possible labels for values in this field. Enter one value per line, in the format key|label. Key must be an integer.
pl: Możliwe etykiety dla wartości tego pola. Wpisz jedną w każdej linii w formacie klucz|etykieta. Klucz musi być liczbą całkowitą.

en: Allowed labels list: invalid input.
pl: Lista dozwolonych etykiet: podano nieprawidłowe.

en: Allowed labels list: some labels are being removed while currently in use.
pl: Lista dozwolonych etykiet: niektóre etykiety są usuwane podczas gdy są w użyciu.

en: %name: Not a valid email address.
pl: %name: nieprawidłowy adres e-mail.

en: %name: Email address already in use.
pl: %name: adres e-mail jest już używany.

en: Only one email may be marked as primary.
pl: Tylko jeden adres e-mail może być oznaczony jako główny.

en: One email must be marked as primary.
pl: Jeden adres e-mail musi być oznaczony jako główny.

en: Bulk mailings?
pl: Mailing masowy?

en: On hold?
pl: Wstrzymane?

en: Send RedHen Email
pl: Wyślij e-mail RedHen

en: Fields specific to RedHen CRM.
pl: Pola specyficzne dla RedHen CRM.

en: Full note
pl: Pełna notatka.

en: Administer Redhen Notes
pl: Administruj notatkami RedHen

en: Perform administration tasks and manage the structure of RedHen Notes.
pl: Wykonuj zadania administracyjne i zarządzaj strukturą notatek RedHen.

en: Manage Redhen Notes
pl: Zarządzaj notatkami RedHen

en: Create, update or delete Redhen Notes.
pl: Dodawanie, aktualizowanie i usuwanie notatek RedHen.

en: Access Redhen Notes
pl: Dostęp do notatek RedHen

en: View for Redhen Notes.
pl: Przeglądaj notatki RedHen.

en: Recorded on or after
pl: Zapisano o lub po

en: Recorded on or before
pl: Zapisano o lub przed

en: Note Type
pl: Typ notatki

en: Manage RedHen notes
pl: Zarządzaj notatkami RedHen

en: Defines the base note entity and features.
pl: Definiuje podstawowe funkcjonalności i encję notatki.

en: The date the note was updated.
pl: Data aktualizacji notatki.

en: The note has been saved.
pl: Notatka została zapisana.

en: There has been an issue saving this note. Please contact the site administrator.
pl: Wystąpił problem w trakcie zapisywania tej notatki. Proszę skontaktować się z administratorem.

en: Deleting this note cannot be undone.
pl: Usunięcie tej notatki nie może być cofnięte.

en: Issue saving note %note_id.
pl: Problem przy zapisywaniu notatki %note_id.

en: Deleted note %title.
pl: Usunięto węzeł %title.

en: Full organization
pl: Pełna organizacja

en: Organization type
pl: Typ organizacji

en: Administer RedHen Organizations
pl: Administruj organizacjami RedHen

en: Perform administration tasks for RedHen Organizations.
pl: Wykonuj zadania administracyjne dla organizacji RedHen.

en: Manage RedHen Organizations
pl: Zarządzaj organizacjami RedHen

en: Create, update or delete RedHen Organizations.
pl: Dodawanie, aktualizowanie i usuwanie organizacji RedHen.

en: Access Redhen Organizations
pl: Dostęp do organizacji RedHen

en: View for Redhen Organizations.
pl: Przeglądaj organizacje RedHen.

en: Organization name.
pl: Nazwa organizacji.

en: Organization state
pl: Stan organizacji

en: Primary Contact
pl: Kontakt główny

en: Primary contact display
pl: Wyświetlanie głównego kontaktu

en: View RedHen CRM Organizations.
pl: Przeglądaj organizacje RedHen CRM.

en: Add an organization
pl: Dodaj organizację

en: Add a new organization.
pl: Dodaj nową organizację.

en: Autocomplete for RedHen Organizations
pl: Auto-uzupełnianie dla organizacji RedHen

en: Defines the base organization entity and features.
pl: Definiuje podstawowe funkcjonalności i encję organizacji.

en: The date the organization was created.
pl: Data utworzenia organizacji.

en: The date the organization was updated.
pl: Data aktualizacji organizacji.

en: The author of the organization record.
pl: Autor wpisu organizacji.

en: Primary contact
pl: Kontakt główny

en: The primary contact for the organization.
pl: Główny kontakt dla organizacji.

en: Save organization
pl: Zapisz organizację

en: Organization %label saved.
pl: Zapisano organizację %label.

en: Deleting this organization cannot be undone.
pl: Usunięcie tej organizacji nie może być cofnięte.

en: %old_primary will no longer be the primary contact.
pl: %old_primary nie będzie już głównym kontaktem organizacji.

en: Are you sure you want to change the primary contact for %org to %name?
pl: Czy na pewno chcesz zmienić główny kontakt dla %org na %name?

en: %contact_name has been set as the primary contact for %org_name.
pl: Ustawiono %contact_name jako główny kontakt dla %org_name.

en: Unable to set %contact_name as the primary contact for %org_name.
pl: Nie udało się ustawić %contact_name jako główny kontakt dla %org_name.

en: Deleted organization %label.
pl: Usunięto organizację %label.

en: The human-readable name of this redhen organization type.
pl: Nazwa wyświetlana dla tego typu organizacji RedHen.

en: A unique machine-readable name for this redhen organization type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
pl: Unikalna nazwa systemowa dla tego typu organizacji RedHen. Może zawierać jedynie małe litery, cyfry i znak podkreślenia.

en: Save organization type
pl: Zapisz typ organizacji

en: Delete organization type
pl: Usuń typ organizacji

en: Organization type has been saved.
pl: Typ organizacji został zapisany.

en: Select which content types can be posted into this group.
pl: Wybierz, które typy kontaktów mogą być dodane do tej grupy.

en: Field %label has been deleted from the %type content type.
pl: Pole %label zostało usunięte z typu zawartości %type.

en: Field %label has been added to the %type content type.
pl: Pole %label zostało dodane do typu zawartości %type.

en: There is no content for this group.
pl: Brak zawartości dla tej grupy.

en: Enables group collaboration features for organizations
pl: Dodaje funkcjonalność kolaboracji grup dla organizacji

en: There are no registrations for %name.
pl: Brak rejestracji dla %name.

en: Integrates the Entity Registrations module.
pl: Integruje się z modułem Entity Registrations.

en: @type between @label1 and @label2
pl: @type pomiędzy @label1 i @label2

en: Access RedHen Org Connections
pl: Dostęp do połączeń organizacji RedHen

en: View the connections for an organization.
pl: Przeglądaj połączenia dla organizacji.

en: Access RedHen Contact Connections
pl: Dostęp do połączeń kontaktu RedHen.

en: View the connections for a contact.
pl: Przeglądaj połączenia dla kontaktu.

en: Manage RedHen Org Connections
pl: Zarządzaj połączeniami organizacji RedHen

en: Add and edit connections for an organization.
pl: Dodaj i edytuj połączenia dla organizacji.

en: Manage RedHen Contact Connections
pl: Zarządzaj połączeniami kontaktu RedHen

en: Add and edit connections for a contact.
pl: Dodaj i edytuj połączenia dla kontaktu.

en: %name has no connections.
pl: %name nie posiada połączeń.

en: Autocomplete for RedHen Relations
pl: Auto-uzupełnianie relacji RedHen

en: Personal connection
pl: Połączenie osobiste

en: Organizational affiliation
pl: Połączenia organizacyjne

en: Affiliated with
pl: Połączony z

en: This is a placeholder field to control what actions a contact in an organization can perform. Access control to be implemented.
pl: To jest pole zastępcze do kontrolowania akcji, które może wykonać kontakt w organizacji. Kontrola dostępu będzie zaimplementowana.

en: Retrieving fields for this connection type.
pl: Pobieranie pól dla tego typu połączeń.

en: The connection has been saved.
pl: Połączenie zostało zapisane.

en: The connection could not be saved.
pl: Połączenie nie mogło być zapisane.

en: Is primary contact
pl: Jest kontaktem głównym

en: Boolean value of if a contact is the primary contact.
pl: Wartość logiczna czy kontakt jest głównym kontaktem.

en: Administer RedHen Contact Types
pl: Administruj typami kontaktów RedHen

en: Manage RedHen contact types and their structure.
pl: Zarządzaj typami kontaktów RedHen i ich strukturą.

en: The Drupal user associated with the contact.
pl: Użytkownik Drupala powiązany z tym kontaktem.

[ctx: redhen_relation]
en: NA
pl: ND

[ctx: redhen_relation]
en: Active
pl: Aktywne

[ctx: redhen_relation]
en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Author of the note
pl: Autor notatki

en: Date/time the note was created.
pl: Data i czas utworzenia tej notatki.

en: Author of the note.
pl: Autor tej notatki.

en: %label has no valid relation types so a connection cannot be made.
pl: %label nie posiada żadnych prawidłowych typów relacji więc połączenie nie może być zrealizowane.

en: Connections are only allowed between contacts and organizations.
pl: Połączenia dozwolone są tylko pomiędzy kontaktami i organizacjami.

en: View RedHen Contacts.
pl: Przeglądaj kontakty RedHen.

en: Access Own Redhen Contact.
pl: Dostęp do własnego kontaktu RedHen.

en: View your own contact information.
pl: Przeglądaj własne informacje kontaktowe.

en: Edit Own Redhen Contact.
pl: Edytuj własny kontakt RedHen.

en: Edit your own contact information.
pl: Edytuj własne informacje kontaktowe.

en: RedHen Contact
pl: Kontakt RedHen

en: This message will be sent to the configured email field for each selected contact.
pl: Ta wiadomość będzie wysłana na skonfigurowane pole adresu e-mail każdego z wybranych kontaktów.

en: This message will be sent to the default email address of the primary contact for each selected organization.
pl: Ta wiadomość będzie wysłana na domyślny adres e-mail głównego kontaktu każdej z wybranych organizacji.

en: Note to @entity
pl: Notatka dla @entity

en: The @entity entity that is associated with the Note.
pl: Encja @entity powiązana z tą notatką.

en: @entity from Note
pl: @entity z Notatki

en: Today at !date
pl: Dzisiaj o !date

en: Yesterday at !date
pl: Wczoraj o !date

en: RedHen activity stream.
pl: Strumień aktywności RedHen.

en: Entity !type with an ID of !id
pl: Encja typu !type z ID !id

en: Sorry, there are no activities that match your criteria.
pl: Przepraszamy, brak aktywności spełniających twoje kryteria.

en: RedHen Activity
pl: Aktywność RedHen

en: View RedHen CRM activity.
pl: Przeglądaj aktywności RedHen CRM.

en: Activity tracking for RedHen leveraging the Message module.
pl: Śledzenie aktywności RedHen z wykorzystaniem modułu Message.

en: Administer RedHen Organization Types
pl: Administruj typy organizacji RedHen

en: Manage RedHen organization types and their structure.
pl: Zarządzaj typami organizacji RedHen i ich strukturą.

en: The host entity.
pl: Encja hosta.

en: Author entity
pl: Encja autora

en: <a href="@redhen">RedHen CRM</a> is an open source CRM <em>framework</em> built natively in <a href="@drupal">Drupal</a>. RedHen CRM is packed with <a href="@wikipedia_ams">association management</a> (AMS) features for managing detailed information on contacts and organizations, membership services, event registrations, and constituent engagement.
pl: <a href="@redhen">RedHen CRM</a> to <em>framework</em> CRM typu open source zbudowany w <a href="@drupal">Drupalu</a>. RedHen CRM posiada wbudowane funkcjonalności <a href="@wikipedia_ams">zarządzania asocjacjami</a> (AMS) takimi jak szczegółowe informacje o kontaktach i organizacjach, członkostwie, rejestracja zdarzeń i zaangażowania.

en: Access RedHen activity stream
pl: Dostęp do strumienia aktywności RedHen

en: View the global RedHen activity stream and on a per entity type basis.
pl: Przeglądaj globalny strumień aktywności RedHen oraz dla poszczególnych typów encji.

en: Mirror RedHen Contact email to Drupal user
pl: Odzwierciedlaj e-mail kontaktu RedHen na użytkowniku Drupala.

en: If checked, RedHen will mirror the primary email of a RedHen Contact with the email of the linked user account. The email field on the Drupal user form will also be disabled.
pl: Jeżeli zaznaczone, RedHen odzwierciedli główny e-mail kontaktu RedHen na adresie e-mail połączonego konta użytkownika. Pole e-mail użytkownika Drupal będzie wyłączone.

en: The email address for this account is managed by RedHen.
pl: Adres e-mail jest zarządzany przez RedHen.

en: The full name of the contact.
pl: Pełna nazwa kontaktu.

en: The engagement score for this contact.
pl: Punkty zaangażowania dla tego kontaktu.

en: Engagement !id
pl: Zaangażowanie !id

en: Administer Redhen Note fields and display
pl: Administruj polami i wyświetlaniem Notatek Redhen

en: Note !id on !label
pl: Notatka !id na !label

en: Sorry, there are no notes that match your criteria.
pl: Przepraszamy, brak notatek spełniających twoje kryteria.

en: Groupify
pl: Grupuj

en: set as primary
pl: ustaw jako główne
