RedHen CRM (7.x-1.12) - en to nn translation catalogue (47 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: error
nn: feil

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Notes
nn: Notat

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: action
nn: handling

en: Contact
nn: Kontakt

en: Created
nn: Laga

en: Are you sure you want to delete %title?
nn: Er du sikker på at du vil slette %title?

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Address
nn: Adresse

en: Filters
nn: Filter

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Permissions
nn: Rettar

en: %title has been deleted.
nn: %title har blitt sletta

en: Group settings
nn: Innstillingar for gruppe

en: Apply
nn: Bruk

en: deleted
nn: sletta

en: Delete link
nn: Slett lenke

en: Structure
nn: Struktur
