RedHen CRM (7.x-1.13) - en to az translation catalogue (62 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Enabled
az: Qoşulub

en: error
az: səhv

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Archive
az: Arxiv

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: User
az: İstifadəçi

en: action
az: hərəkət

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Active
az: Aktiv

en: Roles
az: Rollar

en: Score
az: Hesab

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: N/A
az: Yox

en: State
az: Dövlət

en: General
az: Əsas

en: Filters
az: Filtrlər

en: Change
az: Dəyişmək

en: Source
az: Mənbə

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Entity
az: Entiti

en: User registration
az: İstifadəçi qeydiyyatı

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Permissions
az: İcazələr

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: About
az: Haqqında

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Uses
az: İstifadə edir

en: contact
az: əlaqə

en: Structure
az: Struktur
