RedHen CRM (7.x-1.13) - en to ca translation catalogue (121 entries)

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Private
ca: Privat

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Email settings
ca: Configuració del correu electrònic

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: Archive
ca: Arxiva

en: View
ca: Mostra

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: action
ca: acció

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: Sent email to %recipient
ca: Enviat el correu electrònic a %recipient

en: Unable to send email to %recipient
ca: No s'ha pogut enviar el correu electrònic a %recipient

en: The subject of the message.
ca: L'assumpte del missatge.

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Active
ca: Actiu

en: Contacts
ca: Contactes

en: Roles
ca: Rols

en: Score
ca: Puntuació

en: Message text
ca: Text del missatge

en: N/A
ca: No aplica

en: Merge
ca: Fusiona

en: Load
ca: Càrrega

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Inactive
ca: Inactiu

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Filters
ca: Filtres

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Created date
ca: Data de creació

en: Full name
ca: Nom complet

en: Change
ca: Canvia

en: Source
ca: Font

en: Activity
ca: Activitat

en: Entity
ca: Entitat

en: Are you sure you want to delete %label?
ca: Esteu segur de voler suprimir %label?

en: User registration
ca: Registre d'usuari

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: !date by !username
ca: !date per !username

en: Revision
ca: Revisió

en: Permissions
ca: Permisos

en: %title has been deleted.
ca: %title ha estat esborrat.

en: Webform
ca: Formulari web

en: Group settings
ca: Paràmetres de l'agrupament

en: Apply
ca: Aplica

en: Unlink
ca: Desfés l'enllaç

en: Organization
ca: Organització

en: deleted
ca: suprimit

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Organizations
ca: Organitzacions

en: Uses
ca: Usos

en: Primary
ca: Primari

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Drupal user
ca: Usuari de Drupal

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: contact
ca: contacte

en: Connection
ca: Connexió

en: Structure
ca: Estructura

en: Unarchive
ca: Restaura

en: Render
ca: Renderitza

en: Archived
ca: Arxivat

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
ca: El missatge que s'ha d'enviar. Podeu incloure comodins com [node:title], [user:name] i [comment:body] per a representar dades que seran diferents cada cop que s'enviï el missatge. No tots els comodins estan disponibles en tots els contexts.

en: Bulk
ca: En bloc

en: Master
ca: Mestre

en: Add a new contact.
ca: Afegeix un nou contacte.

en: There are no entities matching "%value"
ca: No hi ha cap entitat que coincideixi amb "%value"

en: Redhen CRM
ca: CRM Redhen

en: RedHen CRM Dashboard
ca: Panell de control del CRM RedHen

en: View, manage, and search contacts.
ca: Visualitzeu, gestioneu i cerqueu contactes.

en: View, manage, and search organizations.
ca: Visualitzeu, gestioneu i cerqueu organitzacions.

en: View, manage, and search memberships.
ca: Visualitzeu, gestioneu i cerqueu membres.

en: RedHen configuration and settings.
ca: Configuració i paràmetres del RedHen

en: -- Any --
ca: -- Qualsevol --

en: @type types
ca: Tipus @type

en: View RedHen CRM contacts.
ca: Visualitza els contactes del CRM RedHen.

en: Add a contact
ca: Afegeix un contacte

en: Save contact
ca: Desa el contacte

en: No contacts available.
ca: No hi ha cap contacte disponible.

en: View RedHen CRM Organizations.
ca: Visualitza les organitzacions del CRM RedHen.

en: Add an organization
ca: Afegeix una organització

en: Add a new organization.
ca: Afegeix una nova organització.

en: Save organization
ca: Desa l'organització

en: contacts
ca: contactes

en: RedHen activity stream.
ca: Flux d'activitat del RedHen.

en: Sorry, there are no activities that match your criteria.
ca: No hi ha cap activitat que reuneixi el vostre criteri de cerca.

en: RedHen Activity
ca: Activitat del RedHen

en: View RedHen CRM activity.
ca: Visualitza l'activitat del CRM RedHen.

en: No organizations available.
ca: No hi ha disponible cap organització.
