RedHen CRM (7.x-1.13) - en to ne translation catalogue (45 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Private
ne: निजि

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: error
ne: त्रुटि

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Sent email to %recipient
ne: %recipient लाई ईमेल गयो

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Source
ne: स्रोत

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: contact
ne: सम्पर्क

en: Structure
ne: संरचना
