RedHen CRM (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (55 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Email address
be: Email адрас

en: Private
be: Прыватны

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: error
be: памылка

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: view
be: глядзець

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Archive
be: Архіў

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: action
be: дзеянне

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: Sent email to %recipient
be: Даслаць емэйл %recipient

en: Unable to send email to %recipient
be: Немагчыма даслаць емэйл %recipient

en: The subject of the message.
be: Тэма паведамлення.

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Active
be: Актыўна

en: Score
be: Адзнака

en: Message text
be: Тэкст паведамлення

en: N/A
be: Не даступна

en: Filters
be: Фільтры

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Change
be: Змяніць

en: Source
be: Крыніца

en: Entity
be: Сутнасць

en: %title has been deleted.
be: Матэрыял %title выдалены.

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Devel
be: Распрацоўка

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
be: Паведамленне, якое неабходна даслаць. Вы можаце ўключыць пераменныя тыпу [вузел: тытул],  [карыстальнік: імя] і  [каментар: асноўная частка] для перадачы інфармацыі, якая будзе адрознівацца пры кожнай адсылцы паведамлення. Не ўсе пераменныя будуць даступныя ва ўсіх сітуацыях.
