RedHen CRM (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (65 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Group
el: Ομάδα

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: error
el: σφάλμα

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Summary
el: Περίληψη

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: User
el: Χρήστης

en: action
el: Ενέργεια

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Sent email to %recipient
el: Στάλθηκε e-mail στον %recipient

en: Unable to send email to %recipient
el: Δεν ήταν δυνατή η αποστολή e-mail στον %recipient

en: The subject of the message.
el: Το κείμενο του μηνύματος.

en: Are you sure you want to delete %title?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το %title;

en: Active
el: Ενεργό

en: Contacts
el: Επαφές

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Message text
el: Κείμενο μηνύματος

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Address
el: Διεύθυνση

en: State
el: Κατάσταση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Labels
el: Ετικέτες

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Change
el: Αλλαγή

en: Source
el: Πηγή

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Are you sure you want to delete %label?
el: Είστε σίγουροι για τη διαγραφή του %label;

en: %title has been deleted.
el: Το %title διαγράφηκε.

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Unlink
el: Αφαίρεση συνδέσμου

en: deleted
el: διαγράφηκε

en: Contact name
el: Όνομα επαφής

en: Drupal user
el: Drupal χρήστης

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
el: Το μήνυμα που θα αποσταλεί. Μπορείτε να συμπεριλάβετε μεταβλητές αντικατάστασης όπως [node:title] και [user:name] για να αναφερθείτε σε δεδομένα που θα διαφοροποιούνται κάθε φορά που το μήνυμα θα αποστέλεται.  Δεν είναι όλες οι μεταβλητές αντικατάστασης διαθέσιμες σε όλα τα πλαίσια.
