RedHen CRM (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (39 entries)

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: error
jv: salah

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Label
jv: Judul

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Default
jv: Gawan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: action
jv: aksi

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: Sent email to %recipient
jv: Kirimānā email marang %recipient

en: Unable to send email to %recipient
jv: Ora bisa ngirim email marang %recipient

en: The subject of the message.
jv: Judhulé surat.

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Active
jv: Aktif

en: Score
jv: Skor
