RedHen CRM (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: error
bs: greška

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Teaser
bs: Sažetak

en: User
bs: Korisnik

en: action
bs: akcija

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?

en: Active
bs: Aktivan

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime

en: Filters
bs: Filteri

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Created date
bs: Datum kreiranja

en: Source
bs: Izvor

en: Activity
bs: Aktivnost

en: Apply
bs: Primjeni
