RedHen CRM (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (35 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: action
eo: ago

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Sent email to %recipient
eo: Sendis retpoŝton al %recipient

en: Unable to send email to %recipient
eo: Ne eblas sendi retpoŝton al %recipient

en: The subject of the message.
eo: La temo de la mesaĝo.

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Active
eo: Aktiva

en: Filters
eo: Filtroj

en: %title has been deleted.
eo: %title estas forigita.

en: Apply
eo: Apliku
