RedHen CRM (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (41 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Private
ku: تایبەت

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: action
ku: کردار

en: Email
ku: ئیمێل

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Sent email to %recipient
ku: ئیمێل بنێرە بۆ %recipient

en: Unable to send email to %recipient
ku: ئیمێل نەتوانرا بنێررێت بۆ %recipient

en: The subject of the message.
ku: ناونیشانی پەیام.

en: Are you sure you want to delete %title?
ku: ئایا دڵنیایت له‌ سڕینەوەی %title‌؟

en: Active
ku: چالاکە

en: N/A
ku: نییە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Source
ku: سەرچاوە
