RedHen CRM (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (66 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Private
lv: Privāts

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: error
lv: kļūda

en: Content types
lv: Satura veidi

en: view
lv: skatīt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: action
lv: darbība

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Sent email to %recipient
lv: Sūtīt epastu %recipient

en: The subject of the message.
lv: Ziņas tēma.

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Active
lv: Aktīvs

en: Contacts
lv: Kontakti

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: N/A
lv: N/P

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Note
lv: Piezīme

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Filters
lv: Filtri

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Change
lv: Mainīt

en: Source
lv: Avots

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Entity
lv: Entītija

en: %title has been deleted.
lv: Ieraksts '%title' izdzēsts.

en: Webform
lv: Webforma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Skip
lv: Izlaist

en: deleted
lv: dzēsts

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: Render
lv: Atveidot
